Všechno, co hledáte, najdete na MeziStromy.cz

Vzdělávací portál o lese, dřevě, přírodě. Informace z důvěryhodných zdrojů, kterým můžete věřit.

Ochrana proti lesním požárům

Jaké jsou nejčastější příčiny vzniku požárů? Co mají na starosti požární hlídky? Existují dřeviny, kterým požár  prospívá? Odpovědi se dočtete v článku.

Ochrana lesa – metody a jejich legislativní ukotvení

Věděli jste, že les chráníme nejen mechanickými, chemickými a biologickými způsoby, ale také způsoby biotechnickými, které jsou založeny na kombinaci lapacích zařízení? Např. v boji proti diskutovaným kůrovcům se používají hlavně feromonové lapače.

Praktická ochrana lesa

Kde najít seznam registrovaných přípravků na ochranu lesa? V čem se liší seznamy zakázaných látek různých certifikačních systémů? K čemu slouží lesní ochranná služba? Odpovědi se dočtete v článku.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací

Deprecated: Non-static method mod_popupHelper::checkAvailability() should not be called statically in /www/doc/www.mezistromy.cz/www/modules/mod_popup/mod_popup.php on line 9